Катерина Зайцева, Магістрантка Навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук , ДЗ «Луганський національний університет імені Т. Шевченка»

Соціально-педагогічний супровід вихованців з малозабезпечених сімей у професійному ліцеї

V Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи (2017)

У науковій роботі розглянуто питання соціально-педагогічного супроводу вихованців з малозабезпечених сімей у професійному ліцеї, розроблена, теоретично обґрунтована та експериментально перевірена Програма соціально-педагогічного супроводу даної категорії.