Анастасія Котова, Приватний вищий навчальний заклад "Кропивницький інститут державного та муніципального управління"

Інноваційні методики ресоціалізації осіб, які готуються до виходу місць позбавлення волі

VII Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи (2019)

У науковій роботі представлена визнана та експериментально перевірена інноваційна сфера надання соціальних послуг особам, звільненим із місць позбавлення волі, яка потребує подальшого структурно-організаційного оформлення й законодавчого врегулювання.