Віуторія Осіпова, Миколаївський Національний університет ім.В.О.Сухомлиського, 3 курс

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТЕХНОЛОГІЇ ПСИХОЛОГІЧНОГО ПОСЕРЕДНИЦТВА У ВИРІШЕННІ КОНФЛІКТІВ У МОЛОДИХ СІМ’ЯХ

VII Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи (2019)

Робота присвячена розкриттю специфіки психологічного посередництва саме в молодих сім'ях. Досліджено особливості перебігу конфліктів такої категорії сімей. Розроблено алгоритм супроводу та конкретні психотехніки для реалізації його етапів.