Аліна Мирошниченко, Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, 3 курс

Адаптація до вищого навчального закладу як фактор успішної соціалізації студентської молоді

VII Всеукраїнський дистанційний конкурс студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи (2019)

Висвітлено особливості адаптації як фактору успішної соціалізації студентської молоді до вищого закладу освіти. Описано діагностувальне дослідження виявлення стану адаптованості студентів молодших та старших курсів як показника їх соціалізації.